Участь команди «Знаменка» у VI обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, присвячений Дню Європи.

• 474

4-6 травня 2018 команда у складі: Горобця Максима 6 клас, Кваші Данила, Смоляги  Владислава—7 клас; Віннік Софії, Пономарьова Миколи, Федькової Софії—8  клас прийняли участь у змаганнях юних туристів-краєзнавців у с.Торському Лиманського району. Змагання проводили співробітники Донецького ОЦТК.

Учасники змагань показували свої уміння на багатьох етапах. Це і «Візитка команди», і Вікторина «Ерудити краєзнавці», і Туристсько-краєзнавчий маршрут», і Конкурс театралізованих міні-вистав «Історико-культурна реконструкція», і Спортивно-туристична естафета. Команда «Знаменка» доклала багато зусиль до участі в цих змаганнях. Зусилля не були марними.

У головному конкурсі цих змагань—Туристсько-краєзнавчий дослідницький маршрут команда «Знаменка» посіла перше місце. В загально-командному заліку  п'яте місце серед команд Донецької області. Члени команди висловлюють щиру подяку Смолязі Віктору Васильовичу, батькові Смоляги Владислава, який допоміг команді у проїзді до місця змагань.

Соколова Ганна Іванівна — керівник команди.