"Індекс МСБ України 2018"

  • 582

"Індекс МСБ України 2018"

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця.

Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

Для вирішення зазначеного питання Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу. 

Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити
 анкету «Індекс Малого Бізнесу України» за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVnRjwud4eTUfx4yTGg5ujm4e5VyLBR4hdX7psZ6uOBFAh5w/viewform. В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу. 

Дедлайн: 2019. Розмір гранту: визначається індивідуально, у разі виникнення додаткових запитань щодо цього гранту, просимо надсилати їх на електронну адресу: [email protected].

Проект реалізовують Business Community School та Ресурсний Центр Бізнесу в рамках Програми "Індекс МСБ України 2018". 

 

Інші новини

Всі новини