Вшанували пам'ять українських військовослужбовців, членів екіпажу вертольоту МІ-8

  • 616

          

24 червня для Черкаської громади назавжди став трагічним  та жалобним днем. Саме  в цей  день 2014 року, під час виконання завдання з встановлення апаратури з метою організації моніторингу простору та фіксації фактів порушення Плану мирного врегулювання конфлікту на сході України проросійськими терористами із пересувного зенітно-ракетного комплексу було збито вертоліт МІ-8. Загинуло  9 осіб.

Члени екіпажу МІ-8: 

командир - підполковник Бєлкін Андрій Володимирович,

бортовий авіаційний технік 16-ї окремої бригади армійської авіації - майор Мазунов Руслан Олександрович; 

штурман, льотчик - капітан  Шингур  Дмитро Васильович.

Серед трагічно загиблих героїчною смертю  були:  співробітник Центру спеціальних операцій Служби безпеки України підполковник Горбенко Ігор Ігорович;

співробітник Центру спеціальних операцій Служби безпеки України  капітан Петрещук Олександр Вікторович,

підполковник Служби безпеки України Шкіря Володимир Володимирович;

співробітник Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України з місцем дислокації і виконанням функціональних обов’язків  в Центрі спеціальних операцій Служби безпеки України,  старший прапорщик Шпак Марк  Валентинович;

радист радіогрупи  - старший солдат Кондаков Олександр Володимирович і старший розвідник - старший солдат Волохов Олексій Олегович.

           Завдяки пожертвам громадян Львівщини та за сприяння Львівської обласної ради в селі Новоселівка Черкаської об’єднаної громади  було встановлено пам’ятний знак дев’яти загиблим членам екіпажу  вертольоту МІ-8.

                  

           В цьому році, саме 24 червня о 10-00 годині ранку  біля  пам’ятного знаку загиблим захисникам України, відбувся  мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті воїнів, які героїчно загинули в ході ведення бойових дій  під час АТО.

          У пам’ятному заході взяли участь представники  місцевої влади та Слов’янського об’єднаного міського військового комісаріату,  учнівська  молодь, мешканці  громади. Під час пам’ятного мітингу лунали виступи, слова яких пронизані печаллю та смутком у зв’язку з тяжкою втратою – загибеллю  синів України. З уст молоді звучала свята молитва заради  щастя дітей, заради миру на землі, заради процвітання рідної неньки-України.

                                  

         Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців, які віддали власне життя у боротьбі за українську державу, увійшовши в безсмертя. Після завершення мітингу діти облаштували територію   пам’ятних знаків  червоними  маками, як символ  нескореності та перемоги, а всі присутні положили до підніжжя  живі квіти.

         

 

 

Інші новини

Всі новини