МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КОМАНДА В ДІЇ

Дата: 13.06.2018 09:16

З метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення  та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання, Черкаський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи. Так на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда  для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених населених пунктах громади.

Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян. До складу команди входять директор територіального центру та соціальні робітники. Мультидисциплінарна команда здійснила виїзди в село Новомиколаївка.  Відвідавши домівку одинокої підопічної , було надана допомога в ремонті оселі. Впровадження такого інноваційного підходу  дає змогу задовольнити потреби одиноких осіб і тим самим розширити та підвищити якість надання соціальних послуг.

Ірина Зайцева,директор Терцентру