РОЗШИРЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

• 631

З метою розширення спектру надання соціальних послуг за рахунок коштів Черкаської селищної ради та ініціативи керівника Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг  періодично створюється  посада перукаря , який працює за трудовою угодою, що дає змогу додатково охопити та надати новий вид соціальних послуг  одиноким громадянам, інвалідам  у віддалених селах територіальної громади. Ця категорія населення не в змозі самостійно відвідати перукарню  і тому отримують безкоштовно перукарські послуги вдома. Територіальний центр і надалі буде запроваджувати нові соціальні послуги здійснюючи  на практиці  основне гасло колективу -  «Прийти вчасно-допомогти негайно!»

Ірина Зайцева,директор Терцентру