Вітаємо зі святом!

Дата: 28.09.2018 11:06

Дорогі працівники бібліотек селищної ради!
          Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом - Днем бібліотек! У всі часи ви гідно виконуєте свою місію - зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь, перетворюєте населення нашої громади в читачів.   Всіх книг не перечитати, а розбиратися в них - наука складна ... Ви знаєте, напевно, про все, що тісниться на полицях і зберігається в фондах? Нехай у стінах бібліотеки вам ніколи не буде нудно, під руку попадаються найкращі книжки, а в житті ясним сонечком світить щастя!
           Дорогі друзі, в переддень свята бажаю всім Вам міцного здоров'я, гарного настрою та творчих успіхів! Ваша праця завжди приносила радість і задоволення! Бажаю Вам постійного руху до ще нескореним вершин Вашої професійної досконалості!
                                                                                                                                       Селищний голова С.В. Падалка