Привітання з Днем вчителя

  • 548

Дорогі наші освітяни!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету   селищної ради та від мене особисто, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Ви вибрали благородний і складний шлях. Багато в чому саме вчитель закладає в дитині фундамент знань, виховує тягу до дослідження нового, допомагає реалізувати мрії.

Сьогодні роль вчителя стала багато ширше і багатогранніше.          

 Ваша професія передбачає постійну самоосвіту, творчий підхід до свого предмету, вміння знайти спільну мову з молодим поколінням. Ви вчите і вчитеся самі кожен день.  За що я Вам і дякую, дорогі вчителі, за відданість професії, мудрість, творчість і постійне самовдосконалення!

 

У цей  святковий день бажаю Вам та ветеранам професії міцного здоров’я, достатку, вдячних учнів, благополуччя, успіхів, реалізації творчих планів, ми щиро вдячні вам за вашу працю!

Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

З повагою: Черкаський селищний голова  С.В.Палалка

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар