Привітання голови працівників культури з професійним святом.

Шановні  працівники  культури та аматори  народного  мистецтва!

В цей день я вклоняюся  всім працівникам культури Черкаської об’єднаної громади, які душевним словом та піснею пишуть історію нашого сьогодення, підтримують культурні набутки наших прадідів.

Адже саме працівники культури невпинно і щодня несуть "вахту" по збереженню і розвитку національної культури України.

Ваша нива завжди  встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо свого народу.  Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів  викликає щодень у людей Ваша робота.

Ззавдяки вашій праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки і  свята  у нашій громаді, якій  потрібна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Вітаю Вас з професійним святом, зичу Вам міцного здоров'я, щастя, радості, добробуту  та благополуччя у родинах, а кожен день хай дарує Вам наснагу до нових творчих злетів.

Недарма кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

З повагою,

Черкаський селищний голова, Сергій Падалка