Конкурс на кращу новорічну іграшку

Дата: 14.11.2018 13:48

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник  відділу  культури  та

туризму Черкаської селищної ради

_________       В.М.Гавриш

про проведення загальногромадського

конкурсу на кращу новорічну іграшку

ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ:

Черкаський базовий історико-культурний інформаційний центр Черкаської селищної ради з 12 листопада по 12 грудня 2018 року включно проводить загальногромадський конкурс на кращу новорічну іграшку

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

• Збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу з виготовлення та використання новорічно – різдвяної іграшки;
  • Розвиток та популяризація звичаїв та обрядів святкування Дня Миколая.
  • Виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення;
  • Розвиток та підтримка юних талантів, виявлення кращих виконавців;
  • Підтримка та розвиток декоративно – ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів дітей Черкаської ОТГ;
  • Піднесення дитячої творчості та реалізація творчого потенціалу дітей;
  • Пропаганда української культури через художньо - технічну творчість;

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до16 років, яка навчається та проживає на території Черкаської об’єднаної територіальної громади.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ:

1. Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу.

2. Для виготовлення ялинкової іграшки можливе використання будь-яких матеріалів.

3. Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 15 см у висоту та мати кріплення. Кріплення повинно витримати  вагу іграшки. Іграшки можуть бути плоскими  або об’ємними.

4. До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію українською мовою: назву роботи, прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи, місце проживання, контактний телефон.

5. У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.

УМОВИ КОНКУРСУ:

1.  Конкурс проводиться з 12 листопада по 12 грудня 2018 року включно.

2.  Конкурсні роботи передаються у Черкаський базовий історико-культурний інформаційний центр до «Творчої майстерні» або до методичного кабінету (1 поверх)

Керівник конкурсу: завідувач сектору художнього та технічного забезпечення Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру –

Падалка Катерина Анатоліївна, тел. (095) 010-78-75

Адреса ЧБІКІЦ: 84162 Слов’янський район, Донецька область,

смт.Черкаське, вул. Шевченка, 19,  Email:  ch.koc@ukr.net

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ:

1. Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально конкурсною комісією, засідання якої буде проведено 14 грудня 2018 року.

1. Підсумки Конкурсу та церемонія нагородження переможців відбудеться під час загальногромадського свята до Дня Святого Миколая (дату та час буде повідомлена додатково).

3. Переможці конкурсу будуть нагороджені  дипломами та заохочувальними призами.

Роботами конкурсантів буде прикрашена святкова ялинка біля Черкаського БІКІЦу та глядацька зала.

Інформація про хід конкурсу та фотографії робіт - переможців будуть розміщені на сайті Черкаської ОТГ http://cherkaska.gromada.org.ua

Бажаємо Вам успіхів і перемоги у конкурсі!