Пкреможці Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурс мистецтв «Пізнайко збирає друзів»

Дата: 14.11.2018 15:19

25 жовтня 2018 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Пізнайко збирає друзів», в якому взяли участь вихованці районної школи мистецтв смт Черкаське.
           За результатами участі у фестивалі в номінації "Ансамблі" творчий колектив учнів "Веселі музиченкьки"(керівник Сергій Селіверстов) став Лауреатом І ступеню.                                                                                                           В номінації "Соло" Хорошева Ліза (викладач Галина Фальченко) - Лауреат ІІІ ступеню. Переможці отримали призи та Дипломи, а викладачів нагороджено Подякою за відмінну підготовку та активну участь у Фестивалі, вагомий особистий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління та збереження національної культури.
            Вітаємо переможців з чудовими виступами та бажаємо подальших творчих успіхів!