Здійснюємо реформу – розвиваємо громаду

«Здійснюємо реформу –

розвиваємо громаду»

22 листопада 2018 року на базі КЗ «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної ради відбувся семінар -  нарада  з представниками 10 – ти об’єднаних територіальних громад Донецької області за участю спеціалістів облдержадміністрації , в/о директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сідашевої Т.В., в/о ректора обласного ІППО Бодика О.П. та викладачів ІППО.

Науковці акцентували увагу присутніх на теоретичних засадах розробки стратегії розвитку освіти в ОТГ як інструменту покращення якості освітніх послуг.   А представники громад поділилися напрацьованим досвідом створення освітнього осередку та реалізації стратегічного плану розвитку громади.

Гості з задоволенням здійснили екскурсію школою, поспілкувалися з учнями, педагогами, адміністрацією та побажали усім нових звершень в оновленій школі.