Донеччина першою долучилась до електронної системи публічних закупівель

Дата: 05.12.2018 08:26

Донецька область першою серед регіонів України долучилась до електронної системи публічних закупівель. Протягом останніх трьох років, незважаючи на складні обставини, в області впроваджуються пріоритетні реформи, започатковані на рівні держави. За окремими напрямами Донецька область активно реалізує пілотні проекти. Наприклад, Донеччина першою серед інших регіонів долучилася до електронної системи публічних закупівель і зекономила близько 2 млрд. бюджетних коштів. Це принциповий момент для забезпечення довіри населення, прозорості влади та її ефективності.

Багато зусиль направлено на інвестиційний розвиток регіону. За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя 2018 року спостерігається значна позитивна динаміка. Порівняно з минулим роком – зростання на 15 сходинок рейтингу (з 17 на 2 місце) серед областей України за напрямком «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця».

За три роки в область було залучено міжнародної технічної допомоги більше ніж на 3,0 млрд. грн. А за 9 місяців 2018 року зростання експорту до країн ЄС більше ніж на 23% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації