Привітання Черкаського селищного голови з Днем місцевого самоврядування .

Дата: 05.12.2018 09:14

Шановні працівники, ветерани, пенсіонери органів місцевого самоврядування,

депутати селищної та районної ради !

7 грудня в нашій державі відзначається свято   - День місцевого самоврядування.

Цей день є святом кожної територіальної громади, кожного села, кожного громадянина, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Черкаської об’єднаної  територіальної громади,  в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваші  професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

З повагою

Черкаський селищний голова                                                           С.В. Падалка