Керівники навчаються

Дата: 28.01.2019 13:33

Керівники навчаються

Керівники освітніх установ нашої громади  зацікавлені зробити свій робочий день максимально ефективним. Проте в сучасному надзвичайно динамічному світі це дуже нелегке завдання, яке стало приводом до створення творчої групи «Управління закладом освіти на засадах тайм – менеджменту». Реалізація обраної науково – методичної проблеми другий рік поспіль дає плідні результати – наші директори навчилися делегувати свої повноваження підлеглим, суттєво зросла результативність їх роботи.

Завдяки творчому підходу керівника групи Горбатко Наталії Вікторівни кожне засідання є цікавим та змістовним. 24 січня 2019 року на базі Черкаської ЗОШ І-ІІ ст. відбулось чергова зустріч членів творчої групи. Темою засідання було дослідження важливості  використання у роботі керівників  закладів освіти принципу Парето. Неабияку зацікавленість  серед учасників викликали  виступи Рошинець Т.В. – в.о. директора Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Захарова М.А.- директора КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Рахмаілової  О.Л- директора Прелесненського  ЗДО, які  ознайомили присутніх з історією виникнення цього принципу, його сутністю  та практичною значущістю для керівників закладів освіти. Запропонувавши учасникам групи інтерактивну вправу , керівник творчої групи Горбатко Н.В. підвела підсумок  та надала життєві поради з ефективного використання принципу Парето  у повсякденному житті.

IMG-9a6abe7d2f90d943cd7a76d150ec3637-V (8).jpg

IMG-1787131fb9e4674de8933d354e2224ce-V.jpg