Відбулось обговорення Перспективного плану розвитку Черкаської  об‘єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки в с. Прелесне та с. Привілля.

  • 370

Продовжується обговорення Перспективного плану розвитку Черкаської  об‘єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки у населених пунктах селищної ради. Так, 29 січня, голова Черкаської селищної ради Сергій Падалка звітував про зроблене та говорив стосовно перспектив розвитку ОТГ у селах Прелесне  та Привілля.

«Головним завданням таких обговорень є формування стратегічного бачення розвитку кожного населеного пункту Черкаської ОТГ. На основі пропозицій, які будуть озвучені під час зустрічей, ми зможемо якісно розробити перспективний план розвитку нашого району на 2019-2021 роки та, дотримуючись визначених орієнтирів, спільно його реалізувати», - зауважив під час свого виступу С.Падалка

В обговоренні взяли участь  депутати селищної ради, члени  виконавчого комітету і місцеві мешканці, які небайдужі  до проблем  сьогодення та майбутнього своїх населених пунктів. Під  час спілкування присутні мали змогу обговорити та напрацювати спільне бачення перспектив розвитку своїх сіл.

Інші новини

Всі новини