Конкурс в Інклюзивно – ресурсному центрі нашої громади відбувся

Дата: 01.02.2019 10:00

Конкурс в Інклюзивно – ресурсному центрі

нашої громади відбувся

31 січня 2019 року в КЗ « Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» пройшов  конкурс на вакантні посади педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської селищної ради.

Конкурс проводився згідно «Положення про конкурс на посади педагогічних працівників ІРЦ» з дотриманням принціпів:     законності,прозорості, доброчесності, надійності та відповідності методів оцінювання.

За визначенням остаточних результатів кваліфікаційного іспиту та співбеседи конкурс вдало склали кандидати : Пелих Тетяна Вікторівна -  на посаду практичного психолога , Барда Олексій Олександрович - на посаду вчителя-реабілітолога КУ “Інклюзивно-ресурсний центр”.

Відділ освіти Черкаської

селищної ради