Центр усесвіту – Дитина

  • 540

 

 

 

Центр усесвіту – Дитина

Однією з умов стабільного розвитку та нового якісного прориву в національній системі освіти є забезпечення перебудови та оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу на засадах дитиноцентризму.

Саме з цією метою 27 лютого 2019 року на базі Краматорської української гімназії відбувся обласний методичний захід  «Центр усесвіту – Дитина», проведений  у формі «Світового кафе». Черкаську об'єднану територіальну громаду гідно представили: керівник НМК учителів української мови та літератури Романюк Галина Петрівна та вчитель учителів української мови та літератури Красноармійського НВК  Кочура Тетяна Олександрівна.        Разом зі своїми колежанками вони поглибили свої знання про інноваційні технології  реалізації принципу дитиноцентризму на уроках української мови,  літератури та українознавства, форми роботи з філологічно обдарованими учнями, які є  доречними та ефективними в Новій українській школі, застосування  дистанційних форм роботи, які сприятимуть реалізації  принципу дитиноцентризму, форми, методи та прийоми залучення в освітній процес дітей із особливими потребами, найбільш ефективні форми вдосконалення професійної компетентності вчителя-філолога. Досвідчені педагоги нашої громади з задоволенням презентували методичні смаколики та напрацювання філологів закладів освіти Черкаської ОТГ.

Сподіваємося , що досвід отриманий нашими педагогами на цьому заході буде активно впроваджуватись в навчальних закладах громади.

 

Завідувач методичним кабінетом                                             С.А.Солонина