Пробне ЗНО –важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 27.03.2019 15:00

Пробне ЗНО –важлива складова підготовки

до зовнішнього незалежного оцінювання

Протягом трьох років в Черкаській ОТГ  завдяки злагодженій роботі методичного кабінету, керівників предметних НМК, керівників закладів освіти проходить безкоштовне  пробне ЗНО  для учнів 11 класу. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться  з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які взяли участь у пробному тестуванні на рівні громади, мали можливість:

-ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;

-пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

-дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування;

-отримати результат пробного тестування;

-психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

-навчитися ефективно розподіляти час;

-оцінити реальний  рівень власних навчальних досягнень.

25  березня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури (на базі Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів), до якого долучилося  20 учнів громади.

26  березня відбулося пробне ЗНО з історії (13 учнів), математики (5 учнів), біології (4 учні) на базі КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

Процедура проведення безкоштовного пробного ЗНО проводилася згідно всіх вимог Українського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Відділ освіти Черкаської ОТГ  вдячний педагогам(Романюк Г.П., Ковальовій Н.М., Соколовій Г.І., Сузіковій І.В., Піскуновій О.В.,Букатенко А.М., Осипі Н.В.,Завадовській С.О., Маліковій О.М.), які  забезпечили проведення цього заходу  та керівникам Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів (Горбатко Н.В.)  і КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів»(Захаров М.А.) за створення умов  для проведення  пробного ЗНО.

Завідувач методичним кабінетом                         С. А. Солонина