Толерантність врятує світ

  • 577

Толерантність врятує світ

26-29 листопада 2018 року у м.Київ  пройшов  тренінг «Вчимося бути толерантними» ", який є частиною проекту "Амбасадори миру", що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Фонду сприяння демократії U.S. Embassy Kyiv Ukraine. До цієї діяльності долучилася практичний психолог Черкаської ЗОШ І-ІІ ст. Вікторія Вікторівна Курська.

         Метою даного заходу було  підвищення рівня обізнаності  працівників закладів освіти з питань стереотипів, упереджень, ксенофобії, витоків дискримінації, базових прав людини, підготовка їх, як тренерів, "амбасадорів" миру!

З метою реалізації даного проекту  протягом грудня 2018 року та січня 2019 року у Черкаській ЗОШ І-ІІ ст. з учнями 8,9 класів були проведені 4 тренінгові сесії, спрямовані на розкриття таких понять як : « Упередження», «Дискримінація», «Стереотипи», «Міжкультурний діалог» та «Права людини».

Учні навчились розбиратися у зазначених поняттях, долати стереотипи та упередження, толерантно ставитися один до одного та дотримуватись концепції прав людини. Логічним продовженням цієї діяльності старшокласників буде передача  отриманого досвіду  молодшим школярам та його практичне використання  у повсякденному житті.

Завідувач методичним кабінетом                                С.А.Солонина