УВАГА ! Проводиться загальногромадський конкурс-виставка пасхальних композицій «ВЕЛИКОДНЄ ДИВО - 2019»

Дата: 29.03.2019 08:30

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник відділу культури та туризму

Черкаської селищної ради

___________ В.М.Гавриш

про проведення загальногромадського конкурсу-виставки

пасхальних композицій «ВЕЛИКОДНЄ ДИВО -2019»

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Відділ культури та туризму Черкаської селищної ради та Черкаський базовий історико-культурний інформаційний центр з 18 березня по 15 квітня 2019 року включно проводить загальногромадський конкурс-виставку робіт з декоративно-ужиткового мистецтва до свята Великодня.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

• Збереження традицій народної творчості, звичаїв та обрядів українського народу;
  • Залучення дітей та молоді до православної культури;
  • Пропаганда української культури через художньо - технічну творчість;
  • Розвиток та підтримка юних талантів, виявлення кращих виконавців;
  • Підтримка та розвиток декоративно – ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів дітей Черкаської ОТГ;
  • Піднесення дитячої творчості та реалізація творчого потенціалу дітей;
  • Виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до16 років, що навчається та проживає на території Черкаської об’єднаної територіальної громади.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

1. Індивідуальні та колективні роботи, які відповідають тематиці «Великдень»;
  1. Роботи повинні супроводжуватись інформаційною етикеткою розміром 5 см х 10см, яка буде прикріплена до творчої роботи з інформацією (назва роботи, прізвище та ім’я автора, його вік, населений пункт – на українській мові);
  1. Творча робота має бути власною розробкою учасника/колективу.
  1. Учасникам конкурсу-виставки пропонується виконати одну чи декілька пасхальних композицій (з обов’язковим збереженням теми свята).
  1. Роботи на конкурс можуть бути представленні у будь-якому виді декоративно-прикладного мистецтва.
  1. Матеріали і техніка виконання робіт на тему Великодня можуть бути різні: художній розпис,  писанкарство, випалювання, витинанки, пап'є-маше, флористика, лозоплетіння, художнє ліплення, вишивка і мереживоплетіння, бісероплетіння, художній розпис і т.п.. До конкурсу не приймаються композиції, створені за допомогою продуктів харчування. Не допускається присутність у композиції продуктів: пасхальних куличів, яєць, пасок, тощо.

Критерії оцінки конкурсних композицій:

- Декоративність (нарядність, святковість).

- Оригінальність художнього рішення.

- Якість виконання.

- Традиційність (дотримання православній традиції).

- Естетичне оформлення.

- Технічне виконання.

УМОВИ КОНКУРСУ

1.  Конкурс проводиться з 18 квітня по 15 квітня 2019 року включно.

2.  Конкурсні роботи передаються у Черкаський базовий історико-культурний інформаційний центр до «Творчої майстерні» або до методичного кабінету (1 поверх)

Керівник конкурсу: завідувач сектору художнього та технічного забезпечення Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру –

Падалка Катерина Анатоліївна (095) 010-78-76

Адреса Черкаського БІКІЦ: 84162, Донецька область, Слов’янський район,

смт Черкаське, вул. Шевченка, 19,  Email:  ch.koc@ukr.net

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ

1.  Остаточне визначення переможців буде проходити колегіально конкурсною комісією, засідання якої  відбудеться  22 квітня 2019 року.

2.  Підсумки Конкурсу та церемонія нагородження переможців проходитиме під час загальногромадського заходу до Свята Великодня 24 квітня 2019 року у Черкаському БІКІЦ.

3. Переможці конкурсу будуть нагороджені  дипломами та заохочувальними призами.

Інформація про хід конкурсу та фотографії робіт-переможців будуть розміщені на сайті Черкаської ОТГ http://cherkaska.gromada.org.ua

Бажаємо Вам успіхів та перемоги у конкурсі!