ПЕДАГОГІЧНИЙ БЕНЕФІС

Дата: 05.04.2019 10:57

ПЕДАГОГІЧНИЙ БЕНЕФІС

Земля без праці  щедро не зародить,

Порожні зерна в колос не підуть.

І сонце гордо там лиш сходить

Де мудрі вчителі дітей ведуть.

Вже традиційним в громаді стало проведення методичних заходів, присвячених праці колег, які крок за кроком ідуть до головної події – атестації. Значення атестації полягає в підвищенні статусу професії педагога, стимулюванні  діяльності вчителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.

Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, новий етап на шляху  до піднесення учительського авторитету серед колег і учнів, змога проявити свої здібності та вміння. А ще атестація – це свято великої, доброї, щедрої вчительської душі, свято творчості вчителя.

4 квітня 2019 року в Черкаській ОТГ відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. У  «атестаційній вітальні» на базі Черкаської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 своїми творчими здобутками ділилися 15 педагогів громади, з них: 2-  педагоги ЗДО, 13 – вчителі ЗЗСО. Протягом січня-березня членами атестаційної комісії ІІ рівня здійснювалося вивчення  системи роботи вчителів, що атестуються досвідченими педагогами освітніх закладів Черкаської селищної ради. Компетентна комісія вивчила діяльність педагогів, дала оцінку їх досягнень, а також необхідні рекомендації для подальшої ефективної роботи. Особливу увагу було акцентовано на підготовці педагогів до роботи в умовах Нової української школи. В результаті було прийнято рішення про узагальнення та поширення в громаді досвіду роботи Романюк Г.П., вчителя української мови та літератури Черкаської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1; Нейскаш О.М., вчителя математики Новомиколаївської ЗОШ  І-ІІ ступенів; Білорихи О.М., вчителя фізики Черкаської ЗОШ  І-ІІ ступенів.

Рішення атестаційної комісії ІІ рівня:

Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»- 11

Підтверджено педагогічне звання «вчитель-методист»- 3

Присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист»- 2

Присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» - 1

Присвоєно І кваліфікаційну категорію-  2 педагоги ЗДО

Відділ освіти та методичний кабінет вітає творчих освітян нашої громади і бажає  міцного здоров'я, успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих та вдячних учнів.

Завідувач методичним кабінетом                     С. А. Солонина