Черкаська ОТГ гідно представила Польщу на обласному святі у місті Бахмут!

  • 777

18 травня в нижньому парку м. Бахмут відбулося урочисте святкування Дня Європи. У цей день Бахмут зустрів делегації з  усіх міст, районів та об’єднаних громад Донецької області. Делегація Черкаської громади представляла Польщу – яскраву  країну з неймовірною архітектурою, історичними площами міст, замками і палацами, де ревно оберігають свої традиції, звичаї та фольклорне надбання. Народний танцювальний колектив «Батерфляй» та народний вокальний ансамбль «Перлина» Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру своїми художніми номерами дали змогу всім глядачам відчути драйв та енергію польських фестивалів, а цікава фотозона-презентація Польщі та виставка декоративно-ужиткового мистецтва нікого не залишили байдужими!

Також в цьому році вперше в програмі свята відбувся кулінарний батл «Традиційні страви країн Євросоюзу», представники Черкаської ОТГ на чолі з секретарем Черкаської селищної ради Олексієм Кривоконем готували бігос – дуже смачну, ароматну, традиційну польську страву!

Відділ культури та туризму селищної ради висловлює щиру подяку керівництву Черкаської ОТГ та всім учасникам заходу, завдяки спільним зусиллям ми досягли найкращих результатів та гідно представили Польщу на обласному святі!

Інші новини

Всі новини