В ЧЕРКАСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 03.06.2019 16:44

1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно, цього дня у Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі відбулась загальногромадська розважальна дитяча програма «Хай сонцю і квітам посміхаються діти!», на яку були запрошені діти з усієї громади. Всіх малюків привітав голова Черкаської селищної  ради Сергій Володимирович Падалка та побажав веселих канікул.

В фойє закладу культури була оформлена книжкова виставка «Тікай від спеки до бібліотеки», де кожен охочий мав змогу ознайомитись з новими дитячими книжками. Також на всіх чекав цікавий майстер-клас «Змійка побажань».

Під час свята маленькі артисти демонстрували яскраві вокальні та танцювальні номери, а домовичок Кузя і Баба Яга проводили веселі ігри з дітлахами.

За свої неперевершені, яскраві, художні номери учасники свята були нагороджені дипломами та солодкими подарунками. Також в цей святковий день всі діти отримали морозиво і солодощі від підприємців Ірини та Сергія Скицьких.