Вшанували пам'ять українських військовослужбовців, членів екіпажу вертольоту МІ-8

Дата: 24.06.2019 11:50

Фото без опису24 червня для Черкаської об’єднаної територіальної громади назавжди став трагічним  та жалобним днем. Саме  в цей  день, 2014 року біля с. Новоселівка під час виконання завдання з встановлення апаратури з метою організації моніторингу простору та фіксації фактів порушення Плану мирного врегулювання конфлікту на сході України проросійськими терористами із пересувного зенітно-ракетного комплексу було збито вертоліт МІ-8. Загинуло  9 осіб.

Члени екіпажу МІ-8:

командир - підполковник Бєлкін Андрій Володимирович,

бортовий авіаційний технік 16-ї окремої бригади армійської авіації - майор Мазунов Руслан Олександрович;

штурман, льотчик - капітан  Шингур  Дмитро Васильович.

Серед трагічно загиблих героїчною смертю  були: співробітник Центру спеціальних операцій Служби безпеки України підполковник Горбенко Ігор Ігорович;

співробітник Центру спеціальних операцій Служби безпеки України  капітан Петрещук Олександр Вікторович,

підполковник Служби безпеки України Шкіря Володимир Володимирович;

співробітник Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України з місцем дислокації і виконанням функціональних обов’язків  в Центрі спеціальних операцій Служби безпеки України,  старший прапорщик Шпак Марк  Валентинович;

радист радіогрупи  - старший солдат Кондаков Олександр Володимирович і старший розвідник - старший солдат Волохов Олексій Олегович.

В цьому році, саме 24 червня о 10-00 годині ранку  біля  пам’ятного знаку загиблим захисникам України, відбувся  мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті загиблих військовослужбовців Збройних сил України, співробітників служби безпеки України, членів екіпажу вертольоту МІ-8.

У пам’ятному заході взяли участь секретар Черкаської селищної ради Олексій Кривоконь, староста Олександрівського старостинського округу Олексій Фальченко, працівники Черкаської селищної ради, представники Слов’янського об’єднаного міського військового комісаріату, мешканці  громади.

На знак глибокої пошани та скорботи присутні  хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих та поклали квіти до пам’ятного  знаку.