ПОСЛУГИ ПЕРУКАРЯ ГРОМАДЯНАМ ПОХИЛОГО ВІКУ !

Дата: 17.07.2019 15:13

ПОСЛУГИ ПЕРУКАРЯ ГРОМАДЯНАМ ПОХИЛОГО ВІКУ !

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Черкаської селищної ради за покликом серця піклується про осіб похилого віку, осіб з інвалідністю та постійно прагне покращувати обслуговування підопічних.

На базі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги продовжуються  надаватися безкоштовні послуги перукаря  який на дому допомагає нашим підопічним виглядіти охайно та красиво,  бо турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна та соціальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

Директор Терцента                                                                         І.В.Зайцева