В новий навчальний рік з новим керівником!

Дата: 23.07.2019 12:00

17 липня 2019 року у відділі освіти Черкаської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Прелесненської ЗОШ IIII ступенів. До участі у конкурсі було допущено одного кандидата – Курпякову Світлану Олегівну, яка надала повний пакет документів і отримала перелік питань для підготовки.

Конкурс проходив за процедурою, визначеною Положенням про порядок проведення конкурсу на  посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності, затвердженим рішенням Черкаської селищної ради від 31.10.2018. №7/33 – 899.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення про те, щоб вважати Курп’якову Світлану Олегівну такою, що успішно пройшла конкурс на заміщення вакантної посади директора Прелесненської ЗОШ IIII ступенів.