Черкаська ОТГ долучилась до обласної експозиції "ТРІУМФ ЛЮДИНИ"

Дата: 05.08.2019 16:03

З 22 липня по 4 серпня Черкаська ОТГ долучилась до експонування обласної інформаційно–просвітницької виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».  Експозиція проходила під гаслом "Ніколи знову!" в рамках відзначення у 2019 році 74-ої річниці  Перемоги над Нацизмом.

У приміщенні публічної бібліотеки Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру були представлені вражаючі фотодокументи та інформаційні стенди про українців - в'язнів нацистських концтаборів. На протязі двох тижнів фахівець-бібліотекар знайомив відвідувачів закладу з трагічними та зламаними долями селян, священників, вчених, воєнних ..., яким довелось потрапити під час Другої світової війни до 11 концтаборів Третього Рейха, та про жахливі умови перебування в'язнів в них.

«Невже все це можливо було пережити…., невже це колись було із нами…» - так реагували всі, хто завітав на перегляд. Пройнявшись експозицією кожен робив один висновок, що історія вчить нас не повторювати помилки людства, а жити у мирі – чого усі і побажали рідній Україні.