В Черкаській ОТГ відбулись урочистості до Дня Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2019 17:21

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України, біля Центру безпеки громадян відбулася урочиста церемонія підняття Синьо-жовтого стяга. Почесну місію підняття прапора було покладено  на начальника варти Центру безпеки громадян Черкаської селищної ради Володимира Маліка.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні, військовослужбовців, бійців Національної гвардії, прикордонників та добровольців, які загинули на сході України – всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу єдиної України.

На заході були присутні голова Черкаської селищної ради Сергій Падалка, працівники бюджетних установ, мешканці громади.

Також, в цей день відбулось покадання квітів до пам’ятних знаків, загиблим військовослужбовцям АТО в с. Маячка та Новоселівка.