В Черкаській ОТГ вшанували пам’ять загиблих захисників України

  • 419

Відповідно до Указу Президента України №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» в закладах культури Черкаської селищної ради відбулись пам'ятні заходи.

Так, 29 серпня відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим військовослужбовцям у с. Маячка та Новоселівка.

У Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі відбулась презентація книги «Добровольчі батальйони», на якій відвідувачі отримали інформацію про книгу, що розповідає про історію створення мужніх батальйонів  «Азов», «Донбас» та ін. і їх значення у протистоянні з агресором, також в цей день для дітей було проведено інтернет фото-галерею «Мужні сини України».   

Новомиколаївським сільським інформаційно-культурним центром було організовано книжкову виставку «В єдності наша сила». Троїцьким сільським клубом бібліотекою проведено годину пам’яті  «Іловайськ - історія трагедії».

У Олександрівському сільському центрі розвитку молодіжних платформ та Прелесненському сільському центрі розвитку національної культури відбулись тематичні бесіди «Захисники України! Герої України!».

У Привільському сільському культурно-просвітницькому центрі проведено інформаційну годину біля книжкової виставки «Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!»,  яка містила  матеріали про мужніх українців, котрі протягом багатьох століть виборювали та відстоювали свободу і незалежність України.