Оголошення про скликання позачергової сесії селищної ради

Дата: 04.09.2019 10:10

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів Черкаської  селищної ради У11 скликання та мешканців  територіальної громади!

Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 199 від 02.09.2019 р. –   04 вересня  2019 року  о 13.00 в приміщенні Олександрівського сільського центру розвитку молодіжних платформ відбудеться  засідання  позачергової  41 сесії Черкаської селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку   Черкаської селищної ради за результатами роботі  1 півріччя 2019 року.

2. Про внесення   змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку  Черкаської селищної ради на 2019 рік

3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 1 півріччя 2019 року

4. Про  звіт директора КП «ГРОМАДА» про організацію роботи підприємства  за результатами роботи   7 місяців  2019 року

5. Про внесення доповнень до Програми організації харчування у закладах загальної середньої освіти Черкаської  селищної  ради на 2019 рік, затвердженої рішенням селищної ради  від 01.03.2019 № 7/36-1003

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради Донецької області на 2019 рік

7. Про внесення змін і доповнень до  рішення селищної ради  від 21.12.2019 № 7/35-985 «Про селищний бюджет Черкаської ОТГ на 2019 рік

8. Про затвердження договорів, укладених селищним головою від імені ради з питань, віднесених до   виключної компетенції селищної ради

9.Про затвердження  протоколу № 4 конкурсної комісії по визначенню виконавця проектувальних та букдівельних робіт  на об’єктах комунальної власності  Черкаської селищної ради

10. Про затвердження  розпоряджень селищного голови, виданих в  міжсесійний період

11.Про  надання  згоди  на  прийняття   до  комунальної   власності  територіальної   громади   Черкаської   селищної   ради     земельної   ділянки  по  вул.Леваневського, 6  в  с.Олександрівка.

12. Про  затвердження  технічної  документації               із  землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  комунальної  власності  в  смт.Черкаське  по  вул.Шкільній, 1 «б»  на території  Черкаської  селищної  ради.

13.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості )  громадянам   Бражко  М.С.  та  Бражко Ф.Г.

14.Про  внесення  змін  до  договору  оренди землі № 041016700011  від  07.05.2010  року,  укладеного  з  громадянином  Єфименко В.А.

15.Про  внесення  змін  до  рішення   Черкаської  селищної  ради  від  11.04.2019  №7/37-1118 «Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту   землеустрою  щодо  організації  території  земельних   часток (паїв)  для  ведення  товарного   сільськогосподарського   виробництва  громадянам Чирві С.М.  та  Васильченко А.П.»

16.Про  надання  дозволу  ТОВ  «КРАМАГРОСВІТ»   на  розроблення    технічної  документації  із  землеустрою  щодо   поділу  земельної  ділянки  по  вул.Шевченко, 22   в  с.Олександрівка.

17.Про  надання  дозволу  на  розроблення   проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства   громадянину  Бистрицькому В.В.

18.Про  надання  дозволу  на  розроблення   проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства   громадянці Бистрицькій Н.А.

19. Про  надання  дозволу  на  розроблення   проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства   громадянці   Бистрицькій Н.М.

20.Про відмову в наданні дозволу на розробку  проектів     землеустрою щодо відведення  земельних   ділянок   у власність для  ведення особистого селянського господарства громадянам.

21. Про надання дозволу на розробку  технічної документації з нормативно  грошової оцінки земель населених пунктів  Черкаської селищної   ради.

22.Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо   відновлення   меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  в   оренду   для  обслуговування  нежитлових  будівель   магазину   та  кафе-закусочної   в  смт.Черкаське  по  вул.Ясна, 1.

23.Про затвердження технічної  документації із  землеустрою  щодо   встановлення   (відновлення)   меж   земельної  ділянки   в   натурі   (на   місцевості)   громадянці Петросян Г.О.

24.Про  надання  дозволу  на  розроблення   проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки в  оренду   під  нежитловою  будівлею  авто гаражу з  побутовими  приміщеннями  СФГ «Верес».

25.Про  надання  дозволу  на  розроблення   проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки в  оренду   під  нежитловою  будівлею  складу   СФГ «Верес».

26.Про  створення  громадського  пасовища  за  межами  населеного пункту с.Прелесне  Черкаської  селищної  ради.

27.Про  створення  громадського  пасовища  за  межами  населених пунктів сіл Привілля  та  Майдан   Черкаської  селищної  ради та інші питання.

Виконавчий апарат селищної ради