В с. Олександрівка відбулась церемонія відкриття реконструйованої надземної частини братської могили радянських воїнів Другої світової війни

Дата: 11.09.2019 16:30

11 вересня в селі Олександрівка відбувся урочистий мітинг з нагоди визволення села Олександрівка від нацистських загарбників та відкриття реконструйованої надземної частини братської могили радянських воїнів Другої світової війни.

До всіх присутніх звернулися голова Черкаської селищної ради Сергій Падалка, голова  ради  ветеранів села Олександрівка Любов Копніна.

Почесне право відкрити оновлену надземну частину братської могили радянських воїнів було надано голові Черкаської селищної ради Сергію Падалка та старості Олександрівського старостинського округу Олексію  Фальченко.

Після урочистого відкриття, пам'ятник загиблим радянським воїнам було освячено та проведено панахиду.

В заході взяли участь учні Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, працівники Черкаської селищної ради, мешканці села Олександрівка. По завершенню мітингу присутні поклали квіти до підніжжя оновленого пам’ятника.