Дата: 14.11.2019 08:46

1) повнаназва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад йогоз місту:

Схема планування території громади є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Черкаської селищної ради. Схема планування території визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

Завданнями схеми планування території громади є:

• обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
  • урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
  • обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;
  • забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населених пунктів;
  • визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;
  • розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;
  • розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки.

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Слов’янська райдержадміністрація

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 14 листопада 2019 року до 28 листопада 2019 року

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місцепроведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Схеми планування території окремої частини Слов’янського району Донецької області в межах Черкаської об’єднаної територіальної громади не здійснюється.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Схеми планування території окремої частини Слов’янського району Донецької області в межах Черкаської об’єднаної територіальної громади:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Схеми планування території окремої частини Слов’янського району Донецької області в межах Черкаської об’єднаної територіальної громади можна в Черкаській селищній раді Слов’янського району Донецької областіза адресою: сел.Черкаське, вул. Шевченко,15а

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Черкаська селищна рада Слов’янського району Донецької області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 84162, Донецька обл., Слов'янський р-н, сел.Черкаське, вул. Ясна, буд. 3.

Електронна адреса: ch_rada@ukr.net

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 14.11.2019 до 28.11.2019 року

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.