День працівників сільського господарста в Черкаській громаді!

  • 957

 

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Черкаської ОТГ зібралися 14 листопада в залі Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру.

Із вітальним словом до шанованих людей звернувся голова Черкаської селищної ради Сергій Падалка, побажав всім благополуччя, миру та достатку і наголосив, що цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в Черкаській ОТГ.

В цей день лунали слова вдячності та найщиріші вітання, вручались грамоти, подарунки та квіти кращим працівникам і ветеранам сільськогосподарської ниви. Також всім присутнім дарували святковий настрій творчі аматорські колективи закладів культури Черкаської селищної ради, а кожен охочий міг сфотографуватися біля тематичної фото зони у фойє закладу та насолодитись виставками декоративно-ужиткового і художнього мистецтва.