В ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ в Черкаській громаді вшанували пам'ять загиблих героїв

  • 865

Згідно Указу Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії,  а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, 21 листопада встановлено Днем Гідності та Свободи.

21 листопада делегація Черкаської селищної ради відвідала памятні знаки загиблим військовослужбовцям у селі Новоселівка та селі Маячка. Керівник апарату селищної ради Світлана Володимирівна Петрусенко у своєму виступі зазначила «Сьогодні дуже особливе свято, адже ми вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії і водночас пам’ятної події для нашої країни. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр.»

В цей день згадали всіх героїв поіменно, вшанували память загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків.

 

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради