повідомлення

Дата: 25.07.2019 15:32

ПОВІДОМЛЕННЯ

Черкаська селищна рада Слов’янського району Донецької області   повідомляє, що рішенням селищної ради  від 10.07.2019 № 7/40-1216 внесені доповнення  до  плану  діяльності  Черкаської селищної ради  з підготовки  проектів регуляторних  актів  на 2019 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 14.12.2018 № 7/34-962.

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ

Черкаської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Вид

/закон, постанова

,наказ, рішення тощо/

назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Підрозділ, відповідальний за розробку

Примітки /внесення змін до плану/

Проект рішення селищної ради

Про затвердження  Порядку присвоєння Поштової адреси об’єктам нерухомого майна на території  Черкаської  селищної  ради

встановлення на території Черкаської селищної ради  єдиного функціонального механізму надання поштових адрес, ведення адресної бази населених пунктів

111 кв. 2019

Секретар виконкому селищної ради

Проект рішення селищної ради

Про затвердження Порядку  вчинення нотаріальних дій на території Черкаської селищної ради

Впорядкування організації роботи виконкому селищної ради з  вчинення нотаріальних дій

1У кВ. 2019

Секретар виконкому селищної ради

Секретар селищної ради                                                                                       О.С.Кривоконь

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Черкаська селищна рада Слов’янського району повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  - рішення Черкаської  селищної  ради  від  10.07.2019№ 7/40-1202  «Про  погодження проекту рішення селищної ради  «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни  поштових адрес об’єктам нерухомого майна по населеним пунктам Черкаської селищної ради» .

Регуляторний акт  визначає  Порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна по населеним пунктам ради з метою  впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна по населеним пунктам ради, уніфікації назв вулиць, створення умов володіння, користування та розпорядження цими об’єктами їх власниками.

Обгрунтування:  виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-IV, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» від 11.03.2004 № 308.

Проект регуляторного акту-  рішення Черкаської  селищної  ради  від  10.07.2019№ 7/40-1202  «Про  погодження проекту рішення селищної ради  «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни  поштових адрес об’єктам нерухомого майна по населеним пунктам Черкаської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу  оприлюднені на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району- www.cherkaska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовому вигляді до Черкаської селищної ради на адресу електронної пошти:  04341790@ cherkaska-gromada. gov.ua або за адресою: 84162,Донецька область, смт. Черкаське, вул. Ясна,3,Черкаська селищна рада.

Виконавчий апарат Черкаської селищної ради