Шановні депутати Черкаської селищної ради, члени виконавчого комітету та працівники апарату селищної ради, ветерани місцевого самоврядування!

  • 371

Шановні депутати Черкаської селищної ради, члени виконавчого комітету та  працівники апарату селищної ради, ветерани місцевого самоврядування! 

 

 

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

        Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток  громади, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці нашої громади.

      Тому як селищний голова з нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

       Від усього серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших трудах та починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!

      Упевненості вам і віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких земних гараздів!

 

З повагою                                                                                            С.В.Падалка