До нових вершин, щоб сягнути висот.

Дата: 27.01.2020 16:03

До нових вершин, щоб сягнути висот

Святковим позивним та щирим вітанням від сімейного дуету Калашникових  розпочалися 13 січня 2020 року урочистості з нагоди підведення підсумків І (зонального) туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» в Черкаській громаді. Завідувач методичним кабінетом Черкаської ОТГ Солонина С.А. наголосила, що цей конкурс  є найпрестижнішим фаховим випробуванням для освітян, можливістю заявити про себе як компетентну особистість, що сміливо і впевнено виходить на професійний ринг. Вона звернула увагу присутніх , що цьогорічні конкурсні випробування об’єднали 15 учасників у п'яти  номінаціях: «Хімія», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Зарубіжна література» та «Початкова освіта». За результатами  всіх випробувань 4 педагогів визнано переможцями, які будуть представляти освітян громади на обласному рівні , 4 лауреатами, 3 призерами і 4 учасниками конкурсу.

Почесне право нагородити переможців конкурсу в різних номінаціях було надано голові Черкаської  об'єднаної територіальної громади Сергію Володимировичу  Падалка. Ними стали: Стребіж Н.Ю.(номінація «Зарубіжна література»), Горчакова С.С. (номінація «Початкова освіта»), Сніговий П.В.( (номінація «Історія»), Дашивець О.В. (номінація «Образотворче мистецтво»).

Начальник відділу освіти Литвинова І.М. подякувала учасникам конкурсу за  високий  професіоналізм, креативність, готовність працювати в умовах нової української школи та нагородила лауреатів конкурсу: Єрьоменко В.В. (номінація «Початкова освіта»), Чигирик А.С. (номінація «Образотворче мистецтво»), Маркелову Я.М.(номінація «Зарубіжна література»), Грунську Л.В.(номінація «Хімія»).

З вітальним словом звернулася до педагогів голова профспілки працівників освіти Слов'янського району Терещенко Г.І. та нагородила призерів: Шикалову В.В. (номінація «Початкова освіта»), Макаренко Я.О. (номінація «Зарубіжна література»), Соколову Г.І. (номінація «Історія»).

Фінансового благополуччя, плідної праці і міцного здоров'я побажала учасникам конкурсу начальник фінансового відділу Черкаської ОТГ Человян О.А.  та здійснила нагородження наступних конкурсантів: Войтенко І.О, Родіної С.В.(номінація «Початкова освіта»), Бакалдіної В.О. (номінація «Хімія»), Стребіж І.В.  (номінація «Історія»).

Для чотирьох наших фіналістів: Стребіж Н.Ю.(номінація «Зарубіжна література»), Горчакова С.С. (номінація «Початкова освіта»), Сніговий П.В.( (номінація «Історія»), Дашивець О.В. (номінація «Образотворче мистецтво») випробування продовжилися на другому, регіональному турі конкурсу протягом 21-24 січня 2020 року. 24 січня 2020 року на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 відбулося урочисте закриття другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» та церемонія нагородження переможців. За підсумками всіх конкурсних випробувань переможцем другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації  «Зарубіжна література» визначено вчителя зарубіжної літератури Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Стребіж Наталію Юріївну. Дашивець  Оксана Володимирівна (вчитель образотворчого мистецтва Красноармійського НВК  та Сніговий Павло Валерійович (вчитель історії Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) увійшли в п'ятірку кращих педагогів області в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Історія». Освітяни Черкаської громади пишаються своїми колегами та сподіваються, що Стребіж Наталія Юріївна гідно представить Донецьку область  на всеукраїнському рівні!

Світлана  Солонина,

завідувач МК