В Черкаській ОТГ проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  • 1137

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Тридцять один рік тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів і офіцерів. З них 3360 не повернуться додому ніколи.

З метою належного відзначення в Черкаській ОТГ Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 31-ї річниці виведення військ з Афганістану в закладах культури Черкаської селищної ради проведено низку тематичних заходів.

 Так, 13 лютого 2020 року у Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі відбулась зустріч з воїнами-інтернаціоналістами.  На заході був присутній секретар Черкаської селищної ради Олексій Кривоконь, який побажав воїнам-інтернаціоналістам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, душевного спокою, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба над головою, а творчі колективи закладу культури підготували тематичні номери художньої самодіяльності. По завершенню заходу присутні учасники бойових дій отримали квіти та подарунки від Черкаської селищної ради.

 

13 лютого 2020 року у Олександрівському сільському центрі розвитку молодіжних платформ було проведено зустріч з воїнами афганцями з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. З вітальним словом до присутніх звернувся староста Олександрівського старостинського округу Фальченко Олексій Володимирович. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих воїнів – інтернаціоналістів.


15 лютого 2020 року учасники художньої самодіяльності Привільського сільського культурно-просвітницького центру разом з бібліотекарем Наталією Лі  відвідали воїнів-інтернаціоналістів с. Привілля. З вуст дітей лунали слова вдячності та побажання воїнам-афганцям доброго здоров’я, родинного благополуччя, поваги у суспільстві,  мирного майбуття. А на згадку про зустріч подарували воїнам – афганцям пам'ятні подарунки від Черкаської ОТГ.

13 лютого 2020 року у фойє Новоселівського сільського клубу-бібліотеки  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася книжкова виставка «Незгасаючий вогонь безсмертя». 15 лютого 2020 року у фойє Новоселівського сільського клубу-бібліотеки проведено годину спілкування  біля книжкової виставки  «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя».

14 лютого 2020 року у фойє Прелесненського сільського центру розвитку національної культури проведено інформаційний дайджест  «Незгасаючий вогонь безсмертя».


Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради

Інші новини

Всі новини