Якщо зміцніє хоч одна родина - міцніша стане наша Україна.

Дата: 02.03.2020 13:57

Якщо зміцніє хоч одна родина - міцніша стане наша Україна.

Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі, а і увесь народ український. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти, шанувати, зберігати  його традиції. Саме з такою метою п'ятий рік поспіль відділ освіти Черкаської селищної ради ініціює проведення свята сімейної творчості та традицій  «Скарби моєї родини» на базі Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цього року до свята долучилося  14 учнів, які  представили 12 дослідницьких робіт в 5 номінаціях, сім  з яких  презентували учні початкових класів.

ДУХОВНІ СКАРБИ

Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Бакалдіна Олександра. (3 клас) «Родинна ікона»

Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

1. Протасов Артем Андрійович (3 клас) «З любов’ю до людей»
  2. Желудько Аліна Михайлівна (3 клас) «Серце віддаю людям»

ТВОРЧІ І ТАЛАНОВИТІ

1. Трет’як Дар’я Віталіївна (3 клас) «Золоті руки моєї бабусі»
  2. Єфименко Варвара Сергіївна (3 клас) «Робота і творчість крокують поруч»
  3. Шарікова Олександра Сергіївна (3 клас) «Творчість моєї бабусі»

ПЕРЕРВА

ЦІННИЙ СПАДОК

Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ст.

1. Прокопенко Ангеліна. (8 клас) «А пам’ять стукає в наші серця»

Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Цендрова Дарина . (10 клас). «Родинний спадок»

З ЛЮБОВ’Ю ДО ЗЕМЛІ

Черкаська ЗОШ І-ІІ ст.

1. Тютюнник Поліна.  (7 клас)  «Родинне ремесло»

Привільська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.  Гусакова Анастасія (8 клас), Гусакова Поліна (2 клас). «Плекаймо сад»

Філія  Красноармійський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

1.  Дашивець Марія Сергіївна  (9 клас). Тема роботи: «Пам’ять землі» .

ДРУГА КОЛИСКА

Прелеснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1.  Приймак Кіра Олександрівна, Сироватка Олександра Олексіївна (8 клас)   «Моїй родині – 230!» (про школу)

З неприхованою гордістю та любов'ю діти розповідали про своїх прабабусь та прадідусів, сімейні реліквії , що передаються із покоління в покоління.  Усі роботи, представлені на святі – це результат великої праці, старань, любові, яку дарують нам рідні. Це неоціненні й неперевершені скарби нашої великої родини.

Начальник відділу освіти Литвинова І.М. подякувала дітям за плідну роботу та закликала  завжди пам’ятати про тих, хто дав нам життя, берегти батьків, бути їх опорою та надією! Діти отримали чудові подарунки. Подяки за плекання творчого потенціалу обдарованої молоді, плідну працю в напрямку вивчення та збереження родинно-національних культурних та духовних цінностей українського народу, формування позитивного іміджу Донеччини, як краю, де шанують традиції своєї родини та всієї України отримали педагоги-наставники – Снігова Л.Б., Завадовська С.О., Бакалдіна В.О., Цендрова Ю.В., Дашивець О.В., Тютюнник О.М., Макаренко Я.О., Кіріндясова  О.С..

Велика подяка адміністрації Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та незмінній ведучій Кіріндясовій  О.С. за організацію свята та теплий прийом!!!

Світлана Солонина,

завідувач МК