Обласний конкурс "Крок до Олімпу" запалив нові зірочки

Дата: 04.03.2020 09:01

20 лютого 2020 року Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації разом із співорганізатором – Донецьким обласним навчально-методичним центром культури на базі Костянтинівської школи мистецтв провели заключний тур обласного конкурсу для учнів мистецьких шкіл "Крок до Олімпу".

Мета конкурсу-виявлення та підтримка обдарованих дітей, сприяння розвитку їх творчої індивідуальності,  опанування молоддю надбань світової та української культури.

Фальченко Поліна,учениця школи мистецтв смт Черкаське( викладач Звягіна А.О.), була учасницею цього престижного конкурсу в номінації "Музично-теоретичні дисципліни" і  гідно впоралась з конкурсні завданнями.

Пишаємось Поліною та бажаємо їй творчості, наполегливості у навчанні і нових досягнень на музичному Олімпі!