ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

  • 316

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  проектів регуляторних актів

      Черкаська селищна рада Слов`янського району повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішення Черкаської селищної ради від 17.03.2020 №7/47-1507 «Про погодження проектів рішень селищної ради про затвердження  Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Черкаської селищної ради на 2021 рік»

       Регуляторні акти визначають  встановлення на території Черкаської селищної ради на 2021 рік таких  місцевих податків:

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

єдиний податок;

земельний податок.

        Обгрунтування: виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 7,8,10,12 Податкового кодексу України.

         Проекти регуляторних  актів- рішення Черкаської селищної ради від 17.03.2020 №7/47-1507 «Про погодження проектів рішень селищної ради про затвердження  Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Черкаської селищної ради на 2021 рік» та аналізи регуляторного впливу по кожному виду податків  оприлюднені на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району-www.cherkaska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти».

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проектів  регуляторних актів  становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних  актів.

         Пропозиції та зауваження до проектів  регуляторних  актів  просимо надавати в письмовому вигляді до Черкаської селищної ради на адресу електронної пошти [email protected] cherkaska-gromada. gov.ua      або за адресою: 84162,Донецька область, смт. Черкаське, вул. Миру,4 ( третій поверх)  до Черкаської селищної  ради.

                                                                         Виконавчий комітет Черкаської селищної ради