ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 18.03.2020 14:17

про оприлюднення  проектів регуляторних актів

Регуляторні акти визначають  встановлення на території Черкаської селищної ради на 2021 рік таких  місцевих податків:

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

єдиний податок;

земельний податок.

Обгрунтування: виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 7,8,10,12 Податкового кодексу України.

Проекти регуляторних  актів- рішення Черкаської селищної ради від 17.03.2020 №7/47-1507 «Про погодження проектів рішень селищної ради про затвердження  Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Черкаської селищної ради на 2021 рік» та аналізи регуляторного впливу по кожному виду податків  оприлюднені на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району-www.cherkaska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проектів  регуляторних актів  становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних  актів.

Пропозиції та зауваження до проектів  регуляторних  актів  просимо надавати в письмовому вигляді до Черкаської селищної ради на адресу електронної пошти 04341790@ cherkaska-gromada. gov.ua      або за адресою: 84162,Донецька область, смт. Черкаське, вул. Миру,4 ( третій поверх)  до Черкаської селищної  ради.

Виконавчий комітет Черкаської селищної ради