О Г О Л О Ш  Е Н Н Я   про результати  конкурсного відбору  по визначенню переможця ремонтних  робіт на об’єктах комунальної власності Черкаської селищної ради

Дата: 05.02.2020 16:48

О Г О Л О Ш  Е Н Н Я

конкурсної  комісії

про результати  конкурсного відбору  по визначенню переможця

ремонтних  робіт на об’єктах комунальної власності

Черкаської селищної ради

Згідно протоколу №1 засідання конкурсної комісії  від 03.02.2020  року  переможцем визначено:

1). ФОП Мартиненко Д.Б по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт під’їзного шляху від вул. Шевченка до ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області», вартість виготовлення ПКД  якого складає 28881,00 грн.

2). ФОП Мартиненко Д.Б. по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт дороги  від вул. Миру до вул. Дружби, 1а в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області», вартість виготовлення ПКД якого складає 28881,00 грн.

3). ФОП Мартиненко Д.Б. по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту об’єкту «Капітальний ремонт  частини приміщень Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру (глядацька зала, спортивна зала, роздягальні, коридор) за адресою: смт Черкаське, вул. Шевченка, 19 Слов’янський район, Донецька область»,   вартість виготовлення ПКД якого складає 226847,00 грн.

4).  ФОП Мартиненко Д.Б. по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі та фасаду з заходами тепломодернізації Майданського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» за адресою: с. Майдан вул. Миру, 31а  Слов’янського району Донецької області», вартість виготовлення робіт якого складає 49791,00 грн.

5).  ФОП Мартиненко Д.Б. по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу дошкільної освіти за адресою: Донецька область,Слов’янський район, смт Черкаське, вул. Паркова (Чапаєва), 6», вартість виготовлення робіт якого складає 49791,00 грн.

6).  ФОП Мартиненко Д.Б.  по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень  закладу Прелесненського дошкільного  навчального  закладу  «Сонечко» за адресою:  с. Прелесне, вул. Садова, 17 Слов’янського району Донецької області», вартість виготовлення робіт якого складає 20250,00 грн.

7).   ФОП Мартиненко Д.Б. по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень  закладу Привільського  дошкільного навчального закладу «Тополька» за адресою:  с. Привілля, вул. Центральна, 25а Слов’янського району Донецької області», вартість виготовлення робіт якого складає 17550,00 грн.

8).  ФОП Мартиненко Д.Б., по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу  Черкаської загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів  за адресою: Донецька область, Слов’янський район, смт Черкаське, вул. Паркова, 6», вартість виготовлення робіт якого складає 33750,00 грн.

9).  ФОП Мартиненко Д.Б.  по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт приміщень правого крила третього поверху нежитлової будівлі за адресою: вул. Миру, 4, смт Черкаське  Слов’янського району  Донецької області», вартість виготовлення робіт якого складає 49520,00 грн.

10). ФОП Мартиненко Д.Б.  по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі за адресою: вул. Миру, 4  смт Черкаське Слов’янського району Донецької області», вартість виготовлення робіт якого складає 85113,00 грн.

11). ФОП Мартиненко Д.Б по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Реконструкція Привільської ЗОШ І-ІІІ ст. з заходами термомодернізації за адресою: вул. Центральна, 25, с. Привілля Слов’янського району Донецької області (коригування)», вартість виготовлення робіт якого складає 78753,00 грн.

12). ТОВ «ВІОКС» по визначенню виконавця  робіт з капітального ремонту по об’єкту «Капітальний  ремонт  покрівлі Привільського сільського  культурно-просвітницького центру за адресою: вул. Центральна, будинок № 38, с. Привілля Слов’янського району Донецької області», вартість ремонтних робіт якого складає 1069883,52 грн.

Секретар конкурсної комісії