До відома депутатів селищної ради!

Дата: 06.04.2020 14:37

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До відома депутатів Черкаської селищної ради 7 скликання!

Відповідно до розпорядження селищного голови  від  06.04.2020  № 68  «Про скликання    позачергової  48 сесії Черкаської селищної ради УІІ скликання»  08 квітня   2020 року о 10.00 год. в смт. Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру  відбудеться засідання позачергової 48 сесії Черкаської селищної ради.

Засідання сесії буде проводитися в закритому режимі з дотриманням санітарно-гігієнічних  правил перебування в приміщенні.

До  порядку денного  включені наступні питання:

- Про затвердження  протоколів конкурсної комісії по визначенню виконавця проектувальних та будівельних робіт  на об’єктах комунальної власності  Черкаської селищної ради

- Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Черкаської селищної ради  на 2020 рік

- Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 18.12.2019 № 7/44-1422 «Про бюджет  Черкаської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рекомендується депутатам селищної ради  під час участі у засіданні сесії селищної ради  застосовувати   індивідуальні засоби захисту, а саме захисні маски та  медичні перчатки ,  мати індивідуальну кулькову ручку для реєстрації.

Виконавчий апарат селищної ради

селищного голови

від  06.04.2020      №     68

смт Черкаське

Про скликання    позачергової  48 сесії

Черкаської селищної ради УІІ скликання

Керуючись статтею 42 , пунктами 4,5 статті 46, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Регламенту  Черкаської селищної ради 7 скликання,   з метою  запобігання    розповсюдженню  вірусної інфекції, спричиненої  короно вірусом  CoviD-19-

з о б о в ’ я з у ю :

1.Скликати позачергову 48  сесію Черкаської селищної ради УІІ скликання 08 квітня   2020 року о 10.00 год. в смт. Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру .

2.  Провести засідання  48 позачергової  сесії Черкаської селищної ради 7 скликання  в закритому режимі.

3. Включити до  порядку денного  позачергової  48 сесії Черкаської селищної ради УІІ скликання наступні питання:

Доповідач: Гавриш В.М., секрентар виконкому селищної ради,

Доповідач: Кривоконь О.С., секретар селищної ради,

Доповідач: Человян О.А., начальник фінансового управління.

4. Доручити   Кривоконь О.С., секретарю селищної ради,  забезпечити  організацію підготовки та проведення    позачергової   48 сесії селищної ради;

5. Доручити    Колісник І.В., начальнику загального відділу селищної ради з метою  запобігання    розповсюдженню  вірусної інфекції, спричиненої  короно вірусом  CoviD-19,  прийняти запобіжні заходи  в сесійній залі, а саме забезпечити обробку рук  присутніх на сесії  антисептичними засобами, визначити індивідуальні місця для розміщення депутатів селищної ради  з урахуванням небезпечної   відстані  по  3 / три /  метри  з кожної сторони.

6. Доручити  Карнаухову Андрію Анатолійовичу, головному спеціалісту  з організаційних питань та взаємодії з громадськістю, інспектору праці загального відділу селищної ради, забезпечити  організацію пропускного  режиму  до сесійної зали  депутатів селищної ради та  фахівців структурних підрозділів селищної ради, які є доповідачами з питань порядку  позачергової 48 сесії  Черкаської селищної ради 7 скликання .

7. Рекомендувати депутатам селищної ради  під час участі у засіданні сесії селищної ради  застосовувати   індивідуальні засоби захисту, а саме захисні маски та  медичні перчатки ,  мати індивідуальну кулькову ручку для реєстрації.

8. Доручити  в.о. начальника відділу культури та туризму Фесак О.О.  здійснити обробку  приміщення та меблів  глядацької зали  Черкаського базового  історико-культурного інформаційного центру дезінфікуючими  засобами.

9. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради.

10. Контроль за  виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Голова Черкаської селищної ради                                                   С.В.Падалка