О Г О Л О Ш  Е Н Н Я про результати  конкурсного відбору

Дата: 03.04.2020 14:25

О Г О Л О Ш  Е Н Н Я

конкурсної  комісії

про результати  конкурсного відбору  по визначенню переможця

ремонтно-будівельних робіт на об’єктах комунальної власності

Черкаської селищної ради

Згідно протоколу №2  засідання конкурсної комісії  від 02.04.2020 року переможцями  визначено:

1. ТОВ «Будресурс», сума робіт становить 1438032,88 грн  по визначенню виконавця з ремонтно-будівельних робіт  по об’єкту  «Капітальний ремонт під’їзного шляху від вул. Шевченка до ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області».
  1. ТОВ «Будресурс», сума робіт становить 1438116,84 грн  по визначенню виконавця  ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги  від вул. Миру до вул. Дружби, 1а в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області».
  1. ТОВ «Будресурс», сума робіт становить 388910,93 грн по визначеннювиконавця ремонтно-будівельних робіт по  об’єкту «Капітальний ремонт тротуару від   вул. Шевченка до вул. Миру в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області».
  1. ТОВ  «Технічні системи охорони», вартість ремонтних робіт  складає 55144,01 грн по визначенню виконавця  ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень  закладу Прелесненського дошкільного  навчального  закладу  «Сонечко» за адресою:  с. Прелесне, вул. Садова, 17 Слов’янського району Донецької області».
  1. ТОВ «Технічні системи охорони», вартість ремонтних робіт  складає 48673,47 грн по визначенню виконавця  ремонтних робіт  по об’єкту  «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень  закладу Привільського  дошкільного навчального закладу «Тополька» за адресою:  с. Привілля, вул. Центральна, 25а Слов’янського району Донецької області».
  1.  ТОВ  «Технічні системи охорони», вартість ремонтних робіт  складає 239677,46 грн по визначенню виконавця  ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу  Черкаської загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів  за адресою: Донецька область,Слов’янський район, смт Черкаське, вул. Паркова, 6».

1. ТОВ  «Технічні системи охорони», вартість ремонтних робіт складає 56537,40 грн  по визначенню виконавця  ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт   системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень  закладу дошкільного  навчального  закладу  «Сонечко» за адресою:   вул. Центральна, с. Новомиколаївка   Слов’янського району Донецької області».
  1. ТОВ «Технічні системи охорони», вартість ремонтних робіт  складає264162,41 грн по визначенню виконавця  ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний  ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу  філії Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Комунального закладу «Олександрівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» за адресою: вул. Шкільна, 1, с. Новомиколаївка Слов’янського району Донецької області».

Секретар конкурсної комісії