О Г О Л О Ш  Е Н Н Я про результати  конкурсного відбору

Дата: 05.02.2020 15:27

О Г О Л О Ш  Е Н Н Я

конкурсної  комісії

про результати  конкурсного відбору  по визначенню переможця проектувальних та будівельних робіт на об’єктах комунальної власності Черкаської селищної ради

Згідно протоколу №1  засідання конкурсної комісії  від 04.02.2020 року переможцями  визначено:

1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення ПКД якого складає 28881,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт під’їзного шляху від вул. Шевченка до ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення ПКД  складає 28881,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт дороги  від вул. Миру до вул. Дружби, 1а в смт Черкаське Слов’янського району Донецької області».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення ПКД   складає 226847,00 грн  по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт  частини приміщень Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру (глядацька зала, спортивна зала, роздягальні, коридор) за адресою: смт Черкаське, вул. Шевченка, 19 Слов’янський район, Донецька область».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт  складає 49791,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі та фасаду з заходами тепломодернізації Майданського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» за адресою:  с. Майдан вул. Миру, 31а  Слов’янського району Донецької області».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт  складає 49791,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу дошкільної освіти за адресою: Донецька область,Слов’янський район, смт Черкаське, вул. Паркова (Чапаєва), 6».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт складає 20250,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування  евакуюванням  та системи передавання тривожних сповіщень  закладу Прелесненського дошкільного  навчального  закладу  «Сонечко» за адресою:  с. Прелесне, вул. Садова, 17 Слов’янського району Донецької області».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт  складає 17550,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень  закладу  Привільського  дошкільного навчального закладу «Тополька» за адресою: с. Привілля, вул. Центральна, 25а Слов’янського району Донецької області».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт  складає 33750,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням та системи передавання тривожних сповіщень закладу  Черкаської загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів  за адресою: Донецька область,Слов’янський район, смт Черкаське, вул. Паркова, 6».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт складає 49520,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт приміщень правого крила третього поверху нежитлової будівлі за адресою: вул. Миру, 4, смт Черкаське  Слов’янського району   Донецької області».
  1. ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт  складає 85113,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі за адресою: вул. Миру, 4  смт Черкаське Слов’янського району Донецької області».
  1.  ФОП Мартиненко Д.Б., вартість виготовлення робіт   складає 78753,00 грн по визначенню виконавця  проектно-кошторисної документації по об’єкту  «Реконструкція Привільської ЗОШ І-ІІІ ст. з заходами термомодернізації за адресою: вул. Центральна, 25, с. Привілля Слов’янського району Донецької області (коригування)».
  1.  ТОВ «ВІОКС», вартість ремонтних робіт складає 1069883,52 грн по визначенню виконавця  ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний  ремонт  покрівлі Привільського сільського  культурно-просвітницького центру за адресою: вул. Центральна, будинок № 38, с. Привілля Слов’янського району Донецької області».

Секретар конкурсної комісії