ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПЕРШОТРАВНЕМ!

  • 358

 Дорогі земляки!

 

                Прийміть найщиріші вітання зі святом праці, весни і миру!

Першотравень - свято тих, хто щодня намагається досягти  професійних успіхів та будує успішне майбутнє своєї країни. 1 Травня - свято всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя Черкаської селищної ради та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

     Тому хочу висловити  щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо нашої громади, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.

     Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким гарного настрою, весняного тепла і всіляких життєвих гараздів! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!

    Наразі наша країна переживає тяжкі часи. Але разом ми здатні подолати будь-які труднощі. Впевнений у мужності, патріотизмі та працелюбності своїх земляків!

    Всі ми маємо бути об'єднані одним прагненням та однією метою - перетворити рідну землю на квітучий край. Нехай наша наполеглива праця зробить нашу об’єднану громаду квітучою та щасливою!

     З повагою, Сергій Падалка, голова Черкаської селищної ради