Оголошення про початок розробки Детального плану території для будівництва та обслуговування водонапірної башти

Оголошення

З  07 травня  2020  року  розпочато процедуру з розробки Детального  плану  території  для  будівництва  та обслуговування  водонапірної  башти  (системи Рожновського), відповідно  до  рішення  Черкаської  селищної  ради №7/48-1535 від  08.04.2020 року  «Про   надання  згоди  на  розробку  Детального   плану   території   для   будівництва  та обслуговування  водонапірної  башти  (системи Рожновського)  в  селі  Олександрівка по  вул. Центральна, 53А».

Пропозиції  та  зауваження  щодо  розроблення  Детального плану  приймаються  за адресою смт Черкаське вул. Шевченка, 15А Слов’янського  району  Донецької  області.

Виконавчий комітет Черкаської селищної ради