ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ, ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

  • 754

Дорогі ветерани й учасники війни,

жителі та гості Черкаської об’єднаної громади. 

 

       Прийміть найщиріші вітання із знаменним святом – ювілейним Днем Перемоги, пам’яті й примирення.

       Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і  мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

         У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

        Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

        Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті.

         Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє відійшовши у вічність. Світла і вічна пам'ять загиблим Воїнам! Честь і слава живим героям!

       Бажаю всім міцного здоров’я, добра, злагоди та добробуту у родинах, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

        Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою.

 

 

                                                                                 З повагою,

                                                                                 голова Черкаської селищної ради

                                                                                 об’єднаної територіальної громади                                                                                        Сергій Падалка.