До відома депутатів селищної ради!

Дата: 12.05.2020 18:36

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До відома депутатів Черкаської селищної ради 7 скликання!

Відповідно до розпорядження селищного голови  від  12.05.2020  № 78  «Про скликання    позачергової  49 сесії Черкаської селищної ради УІІ скликання»  15 травня   2020 року о 12.00 год. в смт Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру  відбудеться засідання позачергової 49 сесії Черкаської селищної ради.

Засідання сесії буде проводитися в закритому режимі з дотриманням санітарно-гігієнічних  правил перебування в приміщенні.

До  порядку денного  включені наступні питання:

- Про затвердження звіту про   виконання бюджету  Черкаської селищної ради за 1 квартал 2020 року

- Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 18.12.2019 № 7/44-1422 «Про бюджет  Черкаської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

-  Про затвердження  протоколу № 4 конкурсної комісії по визначенню виконавця проектувальних та будівельних робіт  на об’єктах комунальної власності  Черкаської селищної ради від 07.05.2020 року

- Про надання дозволу на початок будівельних робіт

- Про зміну юридичної адреси Черкаської селищної ради

•  Про погодження надання  частини основної щорічної  відпустки голові   селищної ради

- Земельні  та інші питання.

Рекомендується депутатам селищної ради  під час участі у засіданні сесії селищної ради  застосовувати   індивідуальні засоби захисту, а саме захисні маски та  медичні рукавички ,  мати індивідуальну кулькову ручку для реєстрації.

Виконавчий апарат селищної ради