Вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців ЗСУ в с. Маячка

  • 817

13 травня 2020 року відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям 95-ї Житомирської десантно-штурмової  бригади, які героїчно загинули в ході ведення бойових дій під час АТО в с. Маячка. У пам’ятному заході взяли участь староста Олександрівського старостинського округу Олексій Фальченко, начальник відділу культури та туризму Ярослав Батан та представники закладів культури Черкаської селищної ради. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців, які віддали власне життя у боротьбі за українську державу, увійшовши в безсмертя.

13 травня 2014 року  близько 12:30 на околиці села Маячка під час руху колона десантників, була обстріляна терористами зі заздалегідь підготовлених позицій з підствольних гранатометів та щільним прицільним вогнем зі стрілецької зброї. Внаслідок обстрілу загинули:

Майор Заброцький Вадим Йосипович;

Капітан Дульчик Віталій Георгійович;

Сержант Рудий Віталій Валентинович;

Сержант Славіцький Олег Вікторович;

Молодший сержант Хрущ Сергій Юрійович;

Старший солдат Якимов Олександр Валерійович.

Указом Президента України "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", вони всі нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради